Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

DMSA - foloseste cineva?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
phidias81

Data de inscriere : 10/03/2014

MesajSubiect: DMSA - foloseste cineva?   Lun 10 Mar 2014 - 9:58

Buna ziua, sunt suspectat de intoxicatie cu mercur si pentru asta m-am hotarat sa-mi administrez niste doze foarte scazute de DMSA, pentru inceput, sa vad daca tolerez medicamentul si daca simt vreo ameliorare. Stiu ca acest medicament este recomandat in unele cazuri de autism. Voi urma protocolul Cutler. Cum singura optiune de a procura DMSA este de la un magazin online, dar cu o cantitate mult mai mare decat cea recomandata in protocolul pe care vreau sa-l urmez. Pentru acest test nu am nevoie de tot flaconul cu un pret deloc neglijabil ci de cateva pastile, in cantitate de 1 gram maxim 2 grame (1000mg-2000mg cu aceasta cantitate pot sa urmez tratamentul combinat cu alte suplimente specifice pentru 3-6 saptamani). Este cineva din Bucuresti, sau restul tarii (platesc eu curierul) care a urmat/urmeaza sau cunoaste pe cineva care a urmat un tratament cu DMSA si care imi poate vinde cateva pastile ramase in plus, in cantitatea de 1 gram maxim 2? Astept cu interes un raspuns si pretul propus! Multumesc si sanatate deplina tuturor! David
Sus In jos
http://www.nomadtravellers.com/

DMSA - foloseste cineva?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Clinica virtuala :: Diagnostic si tratament.-
Mergi direct la: