Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
alessya

Data nasterii : 19/05/1986
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 11:24

Buna.
Sunt mama unui baietel de 4 ani care sufera de autism si as dori sa stiu cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia. Daca stie cineva cat ar putea sa ma coste un taxi pe aceasta distanta. Alex e cam agitat in mijloacele de transport in comun , din cauza aglomeratiei.
va multumesc
Sus In jos
ani

Data nasterii : 28/02/1981
Data de inscriere : 01/08/2010
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 11:32

In primul rand cu metroul pana la big-berceni,apoi o statie cu masina 232.Cand ajungi la big intreaba pe oricine unde este obregia ca stie toata lumea.Cu taxiul nu am habar ca nu folosesc,nu stiu cat ar lua.Poate stiu alte fete un traseu mai scurt,eu sunt genul care intreaba pe oricine pana ajunge.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
alessya

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 11:36

Buna.
Iti multumesc pentru raspuns. Nu stiu unde este big Berceni, noi suntem din Ploiesti. Cum se numeste statia de metrou?
Sus In jos
ani

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 11:40

Statia de metrou se numeste Piata Sudului.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine][Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]

Sus In jos
alessya

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 11:45

Multumesc mult. Mie imi arata pe o harta ca e undeva catre bulevardul Elisabeta
Sus In jos
ani

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 11:57

Nu stiu unde vine bulevardul asta,eu am alt mod de a ma orienta,la capitolul harta stau prost,eu ma orientez mult la fata locului.De ex. as cobora la metrou,as intreba casiera cum ajung la piata sudului,apoi ajunsa aici,la suprafata intreb pe oricine unde e sp obregia.Presupun ca vrei sa ajungi la sectia pt autisti....intri,faci dreapta,apoi prima cladire e pt cei cu operatii(nu stiu exact) apoi a doua este sectia 5A.Cladirea este tot pe partea dreapta a ...drumului.Daca te interneaza....acolo e mai complicat cu cladirile.

Sus In jos
alessya

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 12:07

Nu vreau sa ma internez, vreau sa ajung la Dr Florina Rad. Ce parerea ai despre ea?
Sus In jos
ani

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mier 26 Oct 2011 - 12:23

Din pacate n-o cunosc....

Sus In jos
daidai

Data nasterii : 28/07/1981
Data de inscriere : 12/04/2011

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Mar 1 Noi 2011 - 3:28

daca iei taxiul sa fi atenta la pretul afisat pe usa sau mai bine negociaza cu soferul,n ar trebui sa coste mai mult de 20 lei:)Multa sanatate!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?   Astazi la 11:44

Sus In jos

Imi poate spune cineva cum se ajunge de la gara de nord la spitalul Obregia?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Sa ne cunoastem. :: Sa facem cunostinta.-
Mergi direct la: