Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

tabla pt creta/marker/magnetica/pictura

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
camel

Data de inscriere : 31/07/2010

MesajSubiect: tabla pt creta/marker/magnetica/pictura   Vin 14 Oct 2011 - 23:18

mie mi-a facut un cunoscut o tabla multifunctionala

eu sunt multumita de calitate si pret si daca mai sunt doritori pot sa-si comande aceasta tabla

scheletul tablei e din lemn de brad

tabla este rabatabila, se poate strange si depozita dupa un dulap, usa, incat sa nu incomodeze cand nu e folosita

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pe partea neagra se scrie cu creta

pe partea alba se pot pune litere si cifre magnetice sau tokenii sau orice altceva magnetic

tot pe partea alba se poate scrie cu marker

pe acel suport de lemn dintre cele doua fete ale tablei se pune sul de hartie pentru pictat, hartia se ruleaza peste una dintre fetele tablei..sulul de hartie se achizitioneaza separat, se gaseste in comert sau pe net

sub tabla este o tavita unde se pastreaza creta, burete, markere, pensule, acuarele etc

revin cu dimensiuni, acum pun doar poze..se vede copil de 6 ani jumatate

raportat la marimea tablei

pretul este de 150 ron, plus cheltuieli expeditie 21 ron daca se achita ramburs cand primiti coletul la posta sau 11 ron daca se trimite colet simplu si achitati inainte in cont la banca

cine e interesat sa ma caute pe privat sau email [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (este liniuta jos intre s si cami) sa-i dau alte detalii

Ultima editare efectuata de catre camel in Vin 21 Oct 2011 - 2:48, editata de 3 ori
Sus In jos
angela

Data de inscriere : 01/08/2010

MesajSubiect: Re: tabla pt creta/marker/magnetica/pictura   Vin 14 Oct 2011 - 23:32

eu am achizitionat una de pe saitul juliei
Sus In jos
camel

Data de inscriere : 31/07/2010

MesajSubiect: Re: tabla pt creta/marker/magnetica/pictura   Sam 15 Oct 2011 - 0:02

e utila in terapie..eu folosesc la amandoi si nu puteam sa o tot plimb ...prima si eu prin julia am cumparat..dar a doua mi-a confectionat-o aici local

Data nasterii : 12/01/1972
Data de inscriere : 04/08/2010
Varsta : 45
Localizare : PLOIESTI

MesajSubiect: Re: tabla pt creta/marker/magnetica/pictura   Joi 24 Noi 2011 - 3:20

Si eu am comandat tabla recomandata de Cami si pot sa spun ca am facut cea mai buna alegere.Este mare, usor de folosit, foarte calitativa, rezistenta, am primit si materiale necesare ptr. ea, adica, creta, sulul de hartie, cariocile speciale, Vlady este foarte atras de ea, chiar daca la inceput n-o baga in seama, acum se duce mereu la ea si vrea sa faca liniute. Noi o folosim in programul de trasare, adica facem puncte pe care el le uneste cu creta. In curand o s-o folosim si pe partea magnetica fiindca Vlady a invatat aproape toate literele , i-am cumparat litere magnetice si o sa incepem programul de generalizare, fiindca a invatat literele scrise de mine la calculator.
O alegere inspirata!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: tabla pt creta/marker/magnetica/pictura   

Sus In jos

tabla pt creta/marker/magnetica/pictura
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Clinica virtuala :: Terapii :: Schimb de experienta.-
Mergi direct la: