Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

ce parere aveti de Tonotil?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
daidai

Data nasterii : 28/07/1981
Data de inscriere : 12/04/2011
Varsta : 35
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: ce parere aveti de Tonotil?   Mier 21 Sept 2011 - 2:39

[img][/img]ea e Antonia,are 2 ani,am fost la dr Naghiu si tratamentul sau a dat rezultate,Va multumesc tuturor pentru indrumarile date:) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
cristinaever1972

Data nasterii : 07/12/1972
Data de inscriere : 07/05/2011
Varsta : 44
Localizare : oradea

MesajSubiect: Re: ce parere aveti de Tonotil?   Dum 25 Sept 2011 - 2:45

Tonotil este indicat in boli somatice si psihice,dementa senila,boli in care intervine o disfuctie in meteabolismul neuronal. Tonotil stimuleaza activitatea cerebrala ,producerea de energie si posibilitatile de utilizare a oxigenului la nivel celular.Este folosit ca tonic in stari de slabiciune,anorexie si in covalescenta.   Eu i-am administrat Tonotil in special cand eram la tratament in Baile 1 Mai la recuperare fizica,pentru ca facea mai mult efort fizic si sa reziste la toate procedurile.
Sus In jos

ce parere aveti de Tonotil?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Clinica virtuala :: Diagnostic si tratament. :: Intrebari diagnostic si tratament.-
Mergi direct la: