Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiti | 

buna ziua tuturor

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
vera

Data de inscriere : 15/02/2011

MesajSubiect: buna ziua tuturor   Mier 16 Feb 2011 - 0:09

Buna ziua!Ma numesc Vera si sunt din Bucuresti,am o fetita de 13 ani diagnosticata cu Autism.Am descoperit acest sait de curand,si as avea o rugaminte daca ma poate ajuta cineva cu adresa s-au nr. de tel. al d-nei bioenergoterapeut Maria Ciobanu din Pitesti.
Sus In jos
claudia.s

Data nasterii : 08/04/1979
Data de inscriere : 06/01/2011
Varsta : 37
Localizare : beius

MesajSubiect: buna ziua tuturor   Mier 16 Feb 2011 - 0:33

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine] bine ai venit
Sus In jos
Nina

Data nasterii : 01/04/1968
Data de inscriere : 25/08/2010
Varsta : 48
Localizare : Arad (Lipova)

MesajSubiect: Re: buna ziua tuturor   Mier 2 Mar 2011 - 8:02

Draga Vera, am citit si eu despre d-na Maria Ciobanu dar nu am gasit nici o adresa, sau alte date de contact. Regret!
In schimb iti trimit tie, si celor interesati, datele de contact ale bioenergoterapeutului Viorel Pop care vine si la Oradea (apropos fetelor care sunteti din Oradea sau din jud. Bihor, poate stiti mai multe amanunte) si are planificari si la Bucuresti. Am salvat de pe site-ul sau propriu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Azi am citit si noi despre dansul si nu stim mai multe amanunte decat ce se gaseste pe Google.
Noi am sunat si mergem sa-l vada pe Florinel in Timisoara.
Sper sa-l ajute cat se poate, macar sa mai reducem din probleme! Incercam si ne rugam sa gasim o modalitate de a-l vedea ca-si da drumul macar un pic!
Mai jos aveti tel si datele la care se va afla in unele localitati.
Programari
Pentru a face o programare pentru evaluare si tratament cu bioenergie sau pentru clarviziune, va rugam sunati la nr. de telefon: 0720.135.946

Program Februarie

Program Martie
01 - 05 feb.Bucuresti 01 - 05 mar.Iasi
08 - 12 feb.Iasi 08 - 12 mar.Timisoara
15 - 19 feb.Timisoara 14 - 19 mar.Oradea

21 - 26 feb.
Oradea 22 - 31 mar.Bucuresti
Program - martie:
01 - 05 martie Iasi
08 - 11 martie Timisoara (acolo scrie ca pana in 12 dar dansul mi-a spus ca pana in 11 martie sta la Timisoara)
14 - 19 martie Oradea
22 - 31 martie Bucuresti.
Va doresc tuturor multa sanatate si sa avem parte cat mai curand de implinirea sperantelor noastre cele mai arzatoare.
Va imbratisam cu drag [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
iulia

Data nasterii : 10/07/1967
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 49
Localizare : ORADEA

MesajSubiect: Re: buna ziua tuturor   Mier 2 Mar 2011 - 23:06

Multumim Nina, am fost deja la Viorelu' demult..... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea aceasta imagine]
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: buna ziua tuturor   Astazi la 23:47

Sus In jos

buna ziua tuturor
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Sa ne cunoastem. :: Sa facem cunostinta.-
Mergi direct la: