Copii cu autism

FORUM INFORMATIONAL PENTRU RECUPERAREA COPIILOR CU AUTISM

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

analize la budapesta

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
claudia.s

Data nasterii : 08/04/1979
Data de inscriere : 06/01/2011
Varsta : 38
Localizare : beius

MesajSubiect: andreiut cel scump   Lun 31 Ian 2011 - 12:43

draga iulia mersi am gasit testerul,dar daca spui ca este un medic la budapesta care se ocupa de detoxifierea asta, ma gandesc ca trebuie sa fie si unde se face testul.ma voi interesa, ca acolo locuieste cumnata mea si o sa vad ce si cum.ce bine ca avem cu cine discuta mai afli una alta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
iulia

Data nasterii : 10/07/1967
Data de inscriere : 20/09/2010
Varsta : 49
Localizare : ORADEA

MesajSubiect: Re: analize la budapesta   Lun 31 Ian 2011 - 23:29

Claudia, daca vrei iti dau si datele de contact al doctorului din Budapesta.Il stiu de citiva ani,niste prieteni din Baia Mare au facut acolo si analize si tratament ( au gasit PB atat de mult incata acul inregistratorului a sarit din pagina!).....dar sa stii ca tratamentul chimic este DUR si citeodata nu au substantele....oricum eu iti dau datele si poti merge sa vezi despre ce e vorba.
Sus In jos
claudia.s

MesajSubiect: analize la budapesta   Mar 1 Feb 2011 - 0:06

ok.le vreau ca musai sa-i mai fac si niste analize.nu-mi place de el ca e prea vanat pe sub ochi si e destul de plinut la varsta lui pentru orice evntualitate,ca vezi tu el nu prea imi spune ce are daca il mai doare capul sau burta imi spune dar poate nu stie sa imi spuna cand se simte rau di alta cauza [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
iulia

MesajSubiect: Re: analize la budapesta   Mier 2 Feb 2011 - 1:59

Am incercat sa iti sciu mai multe detalii ( o sa mai caut) deocamdata am doar emailuri :

dr.Buki: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
asistenta :dna Noemi Ruth:nknoemiruth@gmail.com
(la acestia se scrie pe lb.maghiara)

Daca nu stiu lb.maghiara sau nu raspunde dl. doctor ,pot scrie la AnaMaria - mailul traducatoarei (din Cluj) este [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

O sa mai caut daca vrei.
Analizele se trimit in SUA din cite am inteles
Sus In jos
claudia.s

MesajSubiect: analize la budapesta   Mier 2 Feb 2011 - 3:51

mersi iulia(sotul meu este pe jumatate ungur si eu am crescut cu tata vitreg tot ungur asa ca ne descurcam cu limba)
Sus In jos
iulia

MesajSubiect: Re: analize la budapesta   Vin 4 Feb 2011 - 6:14

Revin cu date asa cum am promis...

Clinica (de stat) pentru copii- Gyermekkorhaz Heim Pal- Budapesta Ulloit ut. 86
Cabinetul privat din Budapesta Terez krt. 24

Ai aici adresele in Budapesta pentru BUKI, prietenii mei merg acum la cabinetul privat din cite am inteles , si dupa 3 ani de tratament nivelul Plumbului e mare ( traiectoria e sinusoidala...de eliminare din cite am inteles).
Am inteles ca e bine sa insisti ca analizele sa fie trimise in SUA....in Ungaria nu sunt foarte munitioase.

Analizele se fac de doua ori pe an, programarile se fac prin email.
Sus In jos
claudia.s

MesajSubiect: analize la budapesta   Vin 4 Feb 2011 - 10:55

multumesc din suflet draga iulia pupici lui andy
Sus In jos
monica1968

Data de inscriere : 05/10/2011
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: analize la budapesta   Mar 11 Oct 2011 - 23:38

claudia.s a scris:
draga iulia mersi am gasit testerul,dar daca spui ca este un medic la budapesta care se ocupa de detoxifierea asta, ma gandesc ca trebuie sa fie si unde se face testul.ma voi interesa, ca acolo locuieste cumnata mea si o sa vad ce si cum.ce bine ca avem cu cine discuta mai afli una alta. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Buna ziua,[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ne puteti impartasi dimn experienta dvs. la Budapesta?Cum au esit analizele copilului Ati descoperit ceva ? Au putut fi de folos in tratament.? Va intreb pt ca si eu am cautat si am facut niste analize aici, in Buc.

Va multumesc.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sus In jos
claudia.s

MesajSubiect: Re: analize la budapesta   Vin 14 Oct 2011 - 7:51

draga monica din anumite motive nu am fost sa facem analizele asa ca imi pare rau ca nu pot sa te ajut.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: analize la budapesta   

Sus In jos

analize la budapesta
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Copii cu autism  :: Clinica virtuala :: Diagnostic si tratament. :: Intrebari diagnostic si tratament.-
Mergi direct la: